Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiad... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Leidenfrost-Gyula-Kek-Adria-Bp-en-Kir-M-Egyetemi-Nyomda-Kiadoi-festett-egeszvaszon-k~II2230310
2230310
15074
378
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett, egészvászon kötésben, kopott gerinccel.
: kozár_edit