15547.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.