15063.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., 1927, Stephaneum. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.