Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 196

15036.

Rufpreis:
800 HUF
Csenki Zsuzsanna (szerk.): Nemes Áporka helység és református egyházak története. Áporka 2011. Kiadói papírkötésben
15037.

Rufpreis:
800 HUF
Csonka Béla Csonka János: A csonka gépgyár önéletrajza. Szentimrevárosi Egyesület, 1996. Kiadói papírkötés
15038.

Rufpreis:
800 HUF
15039.

Rufpreis:
2 000 HUF
Téglás Tivadar dr. (szerk.: Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói címeres műbőr kötésben, jó állapotban.
15040.

Rufpreis:
800 HUF
1997 Balázs Sándor-Schwartz Róbert: Funar-korszak Kolozsváron a helyi sajtó tükrében. 1992-1996. Bp., 1997., Erdélyi Híradó. Kiadói papírkötésben. A szerzők, Balázs Sándor és Schwartz Róbert által dedikált.
15041.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herbert Tichy (1912-189): Alaszka. Észak paradicsoma. Bp., [1941], Singer és Wolfner, 240 p. + 8 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.
15042.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dr. Szelnár Aladár(szerk.): Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, hiányzó gerinccel, a budapesti térképmelléklet nélkül
15043.

Rufpreis:
2 000 HUF
15044.

Rufpreis:
1 200 HUF
15045.

Rufpreis:
800 HUF
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, címlapon ajándékozási sorokkal.
15046.

Rufpreis:
1 000 HUF
Röptében a nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Szerk.: Timár Szaniszló. Berlin-London-Párizs, é.n., The Werner Company Chicago. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Korabeli félvászon kötésben.
15047.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF