Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 196

Veres László: A Bükk-hegység üveghutái. Borsodi kismonográfiák 7. Miskolc, 1978, Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben, borító enyhén kopottas, egyébként jó állapotban.
15024.

Rufpreis:
2 000 HUF
13
Az óbudai híd elhelyezése. A Fővárosi Munkák Tanácsának állásfoglalása. Bp., 1934., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 36 p.+VIII (fekete-fehér képtáblák, rajta térképvázlatokkal, fotókkal, közte 4 kihajthóval is) t. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
15025.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Balogh Béla: A máramarosszigeti református líceum diáksága 1682-1851. Debrecen, 2000, Tiszántúli Református Egyházkerületiés Kollégiumi Levéltár. Kiadói kartonált kötésben. + Pótfüzet a kötethez
15026.

Rufpreis:
2 000 HUF
Lenkei Lajos :Negyven év Pécs életéből - Egy újságíró visszaemlékezései. Pécs, 1934. Pécsi Napló. Kiadói papírkötésben 301p.
15027.

Rufpreis:
1 200 HUF
15
Újszállási Rácz Lajos, Arany János útitársa voltam. Dedikált! Kisújszállás, 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben
15028.

Rufpreis:
1 200 HUF
Féja Géza: Viharsarok. Az Alsó Tiszavidék földje és népe. Szerk.: Sárközi György. Bp., é.n., Atheneum. Kiadói, enyhén sérült vászonkötésben.
15029.

Rufpreis:
1 000 HUF
15030.

Rufpreis:
1 200 HUF
Batár Attila: A sokrétű Víziváros. Bp., 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15031.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szalatnai Rezső: A Duna költői. Öt évszázad versei a Dunáról. Bp., 1944., Hungária, 186 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón hiánnyal, egykorú névbejegyzéssel, de egyébként jó állapotban.
15032.

Rufpreis:
1 000 HUF
Surányi J. András: Pesti Broadway. Személyes bejárás történelmi kitérőkkel. Bp., 2009., Fekete Sas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15033.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Fordította Soltész Gáspár. Budapest, 1981, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
15034.

Rufpreis:
1 000 HUF
15035.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF