17106.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 542 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, kissé kopott borítóval.