Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. I-V. köt . (3 kötetben.) É... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000009/Magyary-Kossa-Gyula-Magyar-orvosi-emlekek-I-V-kot-3-kotetben-Ertekezesek-a-magyar-orvos~II2195325
2195325
17077
378
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. I-V. köt . (3 kötetben.) Értekezések a magyar orvostörténelem köréből. Bp., 1994-1995., HOGYF Editio. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésekben. Számozott (1000/383.; 1000/0081., 1000/454.) példányok.
: kozár_edit