Lovas kézikönyv. Ford.: Palotai Klára. Bp., 1991., Maecenas. Gazdag ké... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000009/Lovas-kezikonyv-Ford-Palotai-Klara-Bp-1991-Maecenas-Gazdag-kepanyaggal-illusztralt-Ki~II2230053
2230053
17111
378
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Lovas kézikönyv. Ford.: Palotai Klára. Bp., 1991., Maecenas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tánczos_gábor