17069.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
[Kováts-Martiny Gábor (1782-1845)] Gabriel Kováts-Martiny: Compendium physices quod in usus auditorum suorum classis philosophicae. Conscripsit: - -. Posonii (Pozsony), 1823, Typis Heredum Belnayanorum, 250 p.+ 2 t. Latin nyelven. Első kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, két lap (a címlap, és az utolsó lap) laza, a két tábla az illesztésnél meglazult, kissé dohos. Ritka!