Hanusz István: Képek a növényvilágból. Léva, 1887, Nyitrai és Társa. K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000009/Hanusz-Istvan-Kepek-a-novenyvilagbol-Leva-1887-Nyitrai-es-Tarsa-Kiadoi-aranyozott-va~II2229441
2229441
17094
378
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Hanusz István: Képek a növényvilágból. Léva, 1887, Nyitrai és Társa. Kiadói aranyozott vászonkötésben, borító foltos, gerince kissé sérült. Tulajdonosi névbejegyzéssel, Nyitrai és Társa könyvkötészete címkével.
: karap_norbert