Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1000003/Dr-Babarczi-Schwartzer-Ottoszerk-Kozegeszsegugy-II-kotet-Az-orvos-kozremukodese-az-~II1734692
1734692
15645
378
100
Books: Law
Beschreibung: Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.)II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, egy-két kissé foltos lapszéllel.
: vörös_iván