Bücher: Jura

Zahl der Lose: 24

Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Millenniumi emlékkiadás sorozat 8 kötete. 1657-1880. Bp.,1896-1900, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, részben sérült gerincekkel, részben intézményi bélyegzőkkel ,
15628.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15629.

Rufpreis:
6 000 HUF
Robert C. Post: A szólásszabadság amerikai hagyományainak magyarázata. Joggyakorlat alkotmányos értékek és a társadalmi kontextus ölelésében. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15630.

Rufpreis:
4 000 HUF
A szólásszabadság káprázata. A szólásszabadság brit, amerikai és francia klasszikusainak szöveggyűjteménye. Szerk.: Reményi Édua-Koltay András. Bp.,[2017],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15631.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Russell L. Weaver: Szólás és vallásszabadság az Amerikai Egyesült Államokban. Bp.,[2019],Wolters Kluwer. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15632.

Rufpreis:
3 000 HUF
15633.

Rufpreis:
3 000 HUF
15634.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Magyar hiteljog. I-II. köt. I. köt: Kereskedelmi törvény és reá közvetlenül vonatkozó joganyag. Összeáll, jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Dr Bozóky Géza: Bevezetés: A hiteljogi törvények jelentősége. II. köt.: Kereskedelmi melléktörvények. Váltótörvény. Összeáll., jegyzetekkel, utalásokkal és joggyakorlattal ellátta: Dr. László Jenő, Dr. Szende Péter Pál. Bp., 1929-1930., Grill Károly, VIII+792; XII+677 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötet gerincen apró sérüléssel, laza, kissé sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15635.

Rufpreis:
4 000 HUF
15636.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15637.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye V. Bp., 1914, Grill Károly, XII+463 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
15638.

Rufpreis:
1 000 HUF
15639.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF