Cseh Viktor - Mózes Krisztián: Közép-Alföldi zsidó emlékek nyomában - két keréken. Praktikus könyv túrázóknak. Bp., 2020. Mazsike. Kiadói papírkötésben
Szekeres József: A pesti gettók 1945 januári megmentése. "A magyar Schindler" - Szalai Pál visszaemlékezései és más dokumentumok alapján. Várostörténeti tanulmányok. Bp.,1997, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Arieh Ben-Tov: Holocaust. A Nemzetközi Vöröskereszt és magyar zsidóság a második világháború alatt. Ford.: Gyurkó László. Bp., 1992., Dunakönyv Kiadó. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.+
Itt van elrejtve. Tokaj-Hegyaljai zsidó temetők. Fényképzete és összeállította: Wirth Péter. Scheiber Sándor utószavával. A szövegrészleteket Jólesz László válogatta. Bp., 1985., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 judaika könyv: Hermann Blumenthal: Die besten jüdischen Anekdoten. Wien, é.n. Lechner. Sérült papírkötésben +
Dr. Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1904 Schlesinger József. Egészvászon kötés, sérült kopottas állapotban.