2 judaika könyv: Hermann Blumenthal: Die besten jüdischen Anekdoten. Wien, é.n. Lechner. Sérült papírkötésben +
Dr. Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1904 Schlesinger József. Egészvászon kötés, sérült kopottas állapotban.