Asbóth János: A szabadság. Pest, 1872. Ráth Mór. 2 sztl. lev. 446 l. 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Asboth-Janos-A-szabadsag-Pest-1872-Rath-Mor-2-sztl-lev-446-l-240-mm-Korabeli-aranyozo~II2228795
2228795
15657
378
Books: History
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Asbóth János: A szabadság. Pest, 1872. Ráth Mór. 2 sztl. lev. 446 l. 240 mm. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben
: kozár_edit