https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 28

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, kissé kopott borítóval, a borítón címkével.
17032.

1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, kissé kopott borítóval, a borítón címkével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VIII. füzet. Pest, 1857, Herz János, 142 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borító levált, az utolsó 6 lap levált, foltos.
17033.

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VIII. füzet. Pest, 1857, Herz János, 142 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borító levált, az utolsó 6 lap levált, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Csoma Zsigmond: Uradalmi és jobbágy-paraszti szőlő-, bortermelés Somlón. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papíborításban, jó állapotban.
17034.

Csoma Zsigmond: Uradalmi és jobbágy-paraszti szőlő-, bortermelés Somlón. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papíborításban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Gyulai Éva: Szőlőbirtoklás Miskolcon a 16. században. Miskolc, 1995, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
17035.

Gyulai Éva: Szőlőbirtoklás Miskolcon a 16. században. Miskolc, 1995, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.
17036.

I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés. Kiadja: az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp., 1926, Pátria, 1 t.+4+312 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben,
17037.

Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés. Kiadja: az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp., 1926, Pátria, 1 t.+4+312 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
Untenecker Ferenc: Hogyan készitsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítéséhez. Bp, 1937. Szerzői. Kiadói papírborításban, firkált.
17038.

Untenecker Ferenc: Hogyan készitsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítéséhez. Bp, 1937. Szerzői. Kiadói papírborításban, firkált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Mi legyen holnap ebédre, vacsorára? Megmondja a Prometheus szakácskönyv. Szerk. és kiadja: Edinger Arthur és Társa. Bp., én., Vészi-ny., 48 p. Kiadói papírkötés.
17039.

Mi legyen holnap ebédre, vacsorára? Megmondja a "Prometheus" szakácskönyv. Szerk. és kiadja: Edinger Arthur és Társa. Bp., én., Vészi-ny., 48 p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Jeszenszky Zoltán: A szőlő talajművelésének gépesítése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17040.

Jeszenszky Zoltán: A szőlő talajművelésének gépesítése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., 2002., Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
17041.

Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., 2002., Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Göblös Gábor, Kovács Péter: Gépesített szőlőtermelés homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1973, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 29p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Gépesített szőlőszüret homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1974, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 25p. Megjelent 1700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17042.

Göblös Gábor, Kovács Péter: Gépesített szőlőtermelés homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1973, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 29p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Gépesített szőlőszüret homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1974, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 25p. Megjelent 1700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. + Gépelt meghívó, rajta ifj. Schirilla György aláírásával.
17044.

Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. + Gépelt meghívó, rajta ifj. Schirilla György aláírásával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse