16599.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Widmer, Hermann: Das Buch der kunstgewerblichen und künstlerischen Berufe. Berlin, 1912., Georg Siemens. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos, kopott borítóval.