Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., 1926, Franklin-Társulat, 328 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kis kopásnyomokkal.