Lehel Ferenc: Haladó művészet, újrendszerű stílusmorfológia vázlata. B... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Lehel-Ferenc-Halado-muveszet-ujrendszeru-stilusmorfologia-vazlata-Bp-1929-Ter-es-For~II2231696
2231696
16602
378
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Lehel Ferenc: Haladó művészet, újrendszerű stílusmorfológia vázlata. Bp., 1929, Tér és Forma. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
: kozár_edit