Cs. Gergely Gizella-Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31 p.+57 t. Kiadói félvászon mappában, kopottas mappával, de egyébként jó állapotban.