[leveldi Kozma Ferenc (1857-1937)]: Bárd Miklós költeményei. (1887-1913.) Kiadja: a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1915., Franklin, 440 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés.
Bárd Miklósné azaz leveldi Kozma Ferencné Nyíry Erzsébet (1858-1944) által férje nevében az őt ápoló orvosnak dedikált.