17469.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tolnai Simon: A bűvészet könyve. Tóth Béla elÅ‘szavával. Bp.,é.n.,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borÃtóval, a hátsó kötéstáblán sérült, hiányos borÃtással, kijáró lapokkal, sérült kötéssel.