17363.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló, 140 p.+10 t.. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.