17485.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban. Geiger Richárd rajzaival. Bp., 1870, Heckenast Gusztáv, 1 t.+2+373+3 p.+15 t. Harmadik javított, és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.