Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/378/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Ezeregy-legnepszerubb-legszebb-magyar-nepdal-Osszegyujtotte-Rudnyanszky-Gyula-Harmadik-j~II2229537
2229537
17403
378
Beschreibung: Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal.
: karap_norbert