17370.
378. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Dr. Schneider Vilmos: A szellemekben való újabb hit. Tények, csalódások és elméletek. Második, javított, bővített kiadás. Bp., 1889, Buschmann F. könyvnyomdája. Kiadta a Budapesti Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi iskolája. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.