11222. 377. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
28
0 HUF
Orosz porcelán készlet, 2 db csésze alátéttel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, eredeti dobozában, csésze m: 5 cm, tányér d: 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert