11118. 377. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
9
0 HUF
Herendi "Magenta" feliratú, aranyozott teáscsésze, és csészealj, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, csésze: d: 9 cm, m: 6 cm, csésze-alj: d: 14 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert