11183. 377. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Aquincumi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm + Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 4x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit