Aquincumi mini porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~5/Aquincumi-mini-porcelan-csesze-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-3-cm~II2217840
2217840
11181
377
Beschreibung: Aquincumi mini porcelán csésze, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3 cm
: kozár_edit