Kék kristály váza jelzett ezüst karimával, apró kopásokkal m: 16 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~7/Kek-kristaly-vaza-jelzett-ezust-karimaval-apro-kopasokkal-m-16-cm~II2216638
2216638
11260
377
Glass-objects
Beschreibung: Kék kristály váza jelzett ezüst karimával, apró kopásokkal m: 16 cm
: kozár_edit