Nagy-Britannia 1840. "Viktória" aranyozott Br zseton T:2- kopott arany... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Numismatik/Notgeld-aus-Papier-und-Metall~1500006/Nagy-Britannia-1840-Viktoria-aranyozott-Br-zseton-T2-kopott-aranyozas-United-Kingdom-1840-~II2199910
2199910
30182
377
Emergency Coins and Notes
Numismatik
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Nagy-Britannia 1840. "Viktória" aranyozott Br zseton T:2- kopott aranyozás
United Kingdom 1840. "Victoria" gilded Br token C:AU,XF
worn gilding
: bk