1987. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban + adományozó oklevél Kárpáti Ferenc honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:2 hátoldali aranyozás kopott
NMK 656