1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény ara... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Numismatik/Militaria~1500017/1898-32-Gyalogezred-1878-1898-cimeres-szovetboritasu-jelveny-aranyozott-karton-rate~II2030808
2030808
31764
377
Military
Numismatik
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: 1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín szalaggal (44x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. "32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898" textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors ribbons (44x34mm) C:XF damages on the overlay
: ttg