Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~130g-os súlyban + 1983. "Napt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Numismatik/Gemischt-Lose-Banknoten-und-Munzen~1500020/Vegyes-magyar-es-kulfoldi-fempenz-tetel-7E130g-os-sulyban-plus-1983-Naptarerem-aranyozott-fC3~II2222397
2222397
31989
377
Mixed banknote and coin lots
Numismatik
Beschreibung: Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~130g-os súlyban + 1983. "Naptárérem" aranyozott fém emlékplakett eredeti, de sérült ÁPV tokban + ~1970. "Szocialista Brigád" arany fokozatú jelvény miniatűrrel, tokban + ~1970. "Szocialista Brigád" ezüst fokozatú jelvény miniatűrrel, tokban + ~1970. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés miniatűrrel, tokban T:vegyes
: ttg