31928.
377. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:1-