Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1973... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~28/Bertha-Bulcsu-Balatoni-evtizedek-Magyarorszag-felfedezese-Bp-1973-Szepirodalmi-KonyvkiadC3~II2216022
2216022
12807
377
900
Ships Balaton
Beschreibung: Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.
: karap_norbert