Gombok keretben, sérült, enyhén kopottas fa keretben, két hiányzó gomb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Gombok-keretben-serult-enyhen-kopottas-fa-keretben-ket-hianyzo-gombbal-33-5x27-5-cm~II2221673
2221673
11657
377
Flea Market
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Gombok keretben, sérült, enyhén kopottas fa keretben, két hiányzó gombbal, 33,5x27,5 cm
: karap_norbert