1914 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XII. évf. 1-10. sz. Bekötött papírborítókkal, a hátsó borítók belsején vasúti menetrendekkel. Kiadja: Regnum Marianum. Bp., Élet-ny. Félvászon-kötésben, egy kijáró lappal.