Paul Hübner (?-): Merseburg. Rézkarc, papír, jelzett, üveg mögött. Lap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Paul-Hubner-Merseburg-Rezkarc-papir-jelzett-uveg-mogott-Lap-kisse-gyurott-10-5x~II2222972
2222972
10194
377
Beschreibung: Paul Hübner (?-): Merseburg. Rézkarc, papír, jelzett, üveg mögött. Lap kissé gyűrött, 10,5x16 cm
: scanner