24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Pataki Ferenc (1941-): Kenese (Balatonkenese). Olaj, farost, jelzett, sérült, hátoldalán autográf felirattal (verssel, ajándékozási sorokkal, 1966-os dátummal), 45×65 cm