Móra István: Virágcsendélet. Olaj, farost, dekoratív keretben, 50x39 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Mora-Istvan-Viragcsendelet-Olaj-farost-dekorativ-keretben-50x39-cm~II2216958
2216958
10294
377
Beschreibung: Móra István: Virágcsendélet. Olaj, farost, dekoratív keretben, 50x39 cm
: scanner