Gy. (Gyirmóti) Farkas Géza (1894-1966): Budapesti látkép a Lánchíddal. Akvarell, papír, jelzés nélkül, datált (Lánchíd, Bp., 1960). Üvegezett fa keretben, 21,5x29 cm