10001. 377. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
28
0 HUF
Grafikák a kohó- és gépipar életéből (Képcsarnok V.), 12 db rézkarc, papír, jelzettek, műbőr mappába kötve, néhány lap kijár, 19,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor