Gaál Imre Péter (1921-2013): Hólvodás Vác környékén. Olaj, farost, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Gaal-Imre-Peter-1921-2013-Holvodas-Vac-kornyeken-Olaj-farost-jelzett-uvegezett-fa-ke~II2205830
2205830
10137
377
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Gaál Imre Péter (1921-2013): Hólvodás Vác környékén. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fa keretben, 60x80 cm
: scanner