10261. 377. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 400 HUF
0 HUF
E. von Lankisch jelzéssel, feltehetően 1900-1920 körül: Ciklámen. Akvarell, papír, sérült, körbevágva, vékony kartonra kasírozva, ca. 33x26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor