Csóka Béla (1926-2005): Balatoni halászok. Szén, papír, jelzett, hátol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Csoka-Bela-1926-2005-Balatoni-halaszok-Szen-papir-jelzett-hatoldalan-feliratozott-Uv~II2222409
2222409
10085
377
Beschreibung: Csóka Béla (1926-2005): Balatoni halászok. Szén, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 46x34 cm
: scanner