Csergezán Pál (1924-1996): Téli táj. Rézkarc, papír, utólagos jelzésse... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Csergezan-Pal-1924-1996-Teli-taj-Rezkarc-papir-utolagos-jelzessel-uvegezett-keretben~II2218812
2218812
10081
377
Beschreibung: Csergezán Pál (1924-1996): Téli táj. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, üvegezett keretben, 32x49 cm
: scanner