Cs. Németh Miklós (1934-2012): Babits Mihály emlékére. Olaj, karton, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/377/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Cs-Nemeth-Miklos-1934-2012-Babits-Mihaly-emlekere-Olaj-karton-jelzett-94x79-cm~II2109647
2109647
10076
377
Beschreibung: Cs. Németh Miklós (1934-2012): Babits Mihály emlékére. Olaj, karton, jelzett, 94x79 cm
: kozár_edit