10372. 377. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
B. Séday Mária (1925-2009): Dunai táj. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett keretben, 30,5×43 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit